Promocja

W abonamencie dla firm od 1290 zł netto/mies.
Bez wpłaty własnej, pakiet serwisowy, pełne ubezpieczenie

Abonament Jeep® to wyjątkowa oferta dla Ciebie i Twojej firmy. Finansowanie ma formę miesięcznego, stałego czynszu. W zamian klient otrzymuje fabrycznie nowy samochód Jeep®, który może użytkować przez okres 36 miesięcy. Czynsz pokrywa finansowanie, rejestrację, ubezpieczenie OC i AC oraz obsługa serwisowa. Klient dodatkowo ponosi jedynie koszty związane z codzienną eksploatacją samochodu.

Sprawdź naszą nową ofertę i przekonaj się o możliwościach samochodów Jeep®. Zasiądź za kierownicą modelu Compass, aby doświadczyć niezapomnianych wrażeń, zarówno podczas codziennych podróży po „miejskiej dżungli”, jak i w trakcie odkrywania nowych szlaków.

Wejdź na abonament.jeep.pl i sprawdź abonament dla Twojej firmy na prostych zasadach.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1290 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Compass SPORT GSE T4 Turbo 130KM M6 z roku produkcji 2020 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanych ratach zawarte jest ubezpieczenie OC, obsługa serwisowa, ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie od kradzieży i pożaru, ubezpieczenie AC. Promocja ograniczona w czasie. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.

Logo

-->